Вівторок, 11.12.2018, 08:39
| RSS
Дитяча Музична Школа №15 ім.В.А.Моцарта м.Харків

Рейтинг ДМШ №15 ім В.А. Моцарта

2016-2017 навчальний рік

2 клас :

Назаренко Олександра - І місце - 227 балів

Слюсар Катерина – ІІ місце -224 бали

Марченко Софія – ІІІ місце – 206 балів

3 клас

Харитонова Анастасія – І місце -  324 бали

Корсунов Ілля – ІІ місце – 247 балів

Толмачьова Валерія – ІІІ місце -202 бали

4 клас

Іванов Ярослав – І місце  -  409 балів

Крохмаль Ілля – ІІ місце -  383 бали

Березняк Ірина – ІІІ місце -  313 балів

5 клас

Гуркіна Олена – І місце -  245 бали

Яркін Бажен – ІІ місце-  190 балів

Місяновська Вероніка – ІІІ місце  -  183 бали

Кузмиич Дарина - ІІІ місце - 181 бал

6 клас

Саннікова Дар'я – І місце -  323 бали

Лавриненко Юлія – ІІ місце - 246 балів

Юрченко Микита – ІІІ місце – 157 балів

7 клас

Заграй Ірина – І місце - 170 балів

Гайдамака Владислава - ІІ місце - 166 балів

Кисян Павло – ІІІ місце  - 157 балів

Відділ Вокалу

Богачьов Микита – І місце -  441 бал

Козлова Катерина – ІІ місце - 404 бали

Водолазька Альона – ІІІ місце  -  376 балів

2015-2016 навчальний рік

2 клас :

Харитонова Анастася - І місце - 192 бали

Полуковська Єлизавета – ІІ місце -169 балів

Толмачьова Валерія – ІІІ місце – 160 балів

3 клас

Данільцев Георгій – І місце -  346 балів

Крохмаль Ілля – ІІ місце – 336 балів

Іванов Ярослав – ІІІ місце -297 балів

4 клас

Гуркіна Олена – І місце  -  252 бали

Крнєєв Владислав – ІІ місце -  235 балів

Семеренко Ірина – ІІІ місце -  229 балів

5 клас

Саннікова Дар'я – І місце -  494 бали

Лавриненко Юлія – ІІ місце-  411 балів

Юрченко Микита – ІІІ місце  -  309 балів

6 клас

Сіпко Діана – І місце -  578 балів

Заграй Ірина – ІІ місце - 382 бали

Буланов Олександр – ІІІ місце – 255 балів

Остапенко Надія - ІІІ місце - 255 балів

7 клас

Кривець Олександр – І місце - 572 бали

Текелємаріам Анжеліка - ІІ місце - 528 балів

Артеменко Максим – ІІІ місце  - 228 балів

Відділ Вокалу

Козлова  Катерина – І місце -  453 бали

Вододазька  Альона – ІІ місце - 416 балів

Богачьов Микита – ІІІ місце  -  395 бали

2014-2015 навчальний рік

2 клас :

Іванов Ярослав - І місце -236 балів

Кулаков Михайло – ІІ місце -213 балів

Данільцев Георгій – ІІІ місце – 196 балів

3 клас

Попова Марія – І місце -  222 бали

Малишкін Андрій – ІІ місце – 210 балів

Яркін Бажен – ІІІ місце -195 балів

Гуркіна Олена – ІІІ місце  - 194 бали

Корнєєв Владислав – ІІІ місце  - 194 бали

4 клас

Саннікова  Дар’я – І місце  -  403 бали

Лавриненко Юлія – ІІ місце -  316 балів

Галайда Аліса – ІІІ місце -  245 балів

 

5 клас

Сіпко Діана – І місце -  417 балів

Заграй Ірина – ІІ місце-  302 бали

Остапенко Надія – ІІІ місце  -  246 балів

6 клас

Текелемаріам Анжеліка – І місце -  413 балів

Кривець Олександр – ІІ місце - 326 балів

Поліщук Софія – ІІІ місце – 217 балів

7 клас

Мац Юлія – І місце - 473 бали

Поляков Влад - ІІ місце - 259 балів

Манаєнкова Ксенія – ІІІ місце  - 225 балів

Відділ Вокалу

Козлова  Катерина – І місце -  386 балів

Черваньова  Діана – ІІ місце - 336 балів

Вододазька  Альона – ІІІ місце  -  302 бали

2013-2014 навчальний рік

2 клас

Попова Марія - І місце 246

Гуркіна Олена - ІІ місце 210

Семеренко Ірина - ІІІ місце  180

3 клас

Лавриненко Юлія - І місце 363

Саннікова Дар’я - ІІ місце 299

Романчук Марія - ІІІ місце 272

4 клас

Сіпко Діана І місце- 303

Заграй Ірина - ІІ місце 279

Остапенко Надія - ІІІ місце 269

5 клас

 Текелемариам Анжеліка - І місце 362

Гуркіна Ольга - ІІ місце 292

Поліщук Софія - ІІІ місце  281

 6 клас

Мац Юдія - І місце 513

Поляков Владислав - ІІ місце 229

Зуєва Олександра - ІІІ місце  218

7 клас

Лані Сергій - І місце 342

Цигульова Таісія - ІІ місце 270

Малова Олена - ІІІ місце 232

Відділ Вокалу

Козлова Катерина - І місце 438

Богачьов Микита - ІІ місце 393

Зоренко Марія - ІІІ місце  247

2012-2013 навчальний рік

 2 клас

Лавріненко Юлія - І місце 195

Романчук Марія - ІІ місце 186

Кузнєцова Марія  – ІІІ місце  146

3 клас

Жихарева Вікторія – І місце 215

Сіпко Діана – ІІ місце 214

Остапенко Надія – ІІІ місце  193

4 клас

Гуркіна Ольга  – І місце  321

Теклємаріам Анжеліка  – ІІ місце  222

Поліщук Софія  – ІІІ місце 191

5 клас

Лані Сергій  – І місце 280

Поляков Владислав  – ІІ місце 256

Мац Юлія  – ІІІ місце 250

6 клас

Друганова Ольга  – І місце 268

Манаєнкова Ганна  - ІІ місце 245

Малова Олена  – 213 ІІІ місце

7 клас

Козінець Єлізавета  – І місце 267

Погорелова Катерина – ІІ місце 253

Деговцова Ірина – ІІІ місце 238

Відділ Вокалу

Богачьов Микита  – І місце 287

Богаченко Павло  - ІІ місце 259

Козлова Катерина  – ІІІ місце 218

2011-2012 навчальний рік

 2 клас

Сідора Анастасія - І місце   190

Буланов Олександр - ІІ місце 180

Заграй Ірина  – ІІІ місце 170

3 клас

Гуркіна Ольга – І місце  230

Поліщук Софія – ІІ місце 201

Овчаренко Григорій – ІІІ місце  182

4 клас

Мац Юлія  – І місце  287

Поляков Владислав  – ІІ місце  221

Кірюшин Володимир  – ІІІ місце   215

5 клас

Манаєнкова Ганна  – І місце 222

Друганова Ольга  – ІІ місце  214

Кулаков Ілля  – ІІІ місце 212

6 клас

Мордовенко Денис  – І місце 257

Дєговцова Ірина  - ІІ місце 239

Янушкевич Роман  – ІІІ місце 216

7 клас

Зуєва Марія  – І місце  351

Соляник Сергій – ІІ місце  263

Мац Владислав – ІІІ місце  213

2009-2010 навчальний рік

1 клас

Богаченко П. – І місце  245

Гуркіна О. – ІІ місце  189

Бочка А. – ІІІ місце  140

 2 клас

Зуєва САША – І місце  211

Поляков В. – ІІ місце  170

Манаєнкова О.  – ІІІ місце  153

3 клас

Кулініч Марина – І місце  269

Кулаков І. – ІІ місце  202

Пахоменкова Я. – ІІІ місце 197

4 клас

Мордовенко Д. – І місце  317

Деговцова Ірина – ІІ місце 266

Во Ха Фионг – ІІІ місце 231

5 клас

Зуєва Маша – І місце  350

Штейнер Іра – ІІ місце  246

Ткаченко Євген – ІІІ місце 241

Погорелова Катерина – ІІІ місце  240

 6 клас

Багратян Саят – І місце  342

Приступа Ю - ІІ місце 233

Власова І. – ІІ місце  232

Чалий А. – ІІІ місце 188

7 клас

Міщерікова Валерія – І місце 303

Малов Арсеній – І місце 303

Рішенням рейтингової комісії ІІ місце не присуджено

Решетько Євгенія – ІІІ місце 200

2008-2009 навчальний рік

1 клас

Зуєва О. – І місце - 213

Гуркіна О. – ІІ місце - 174

Дацько М. – ІІІ місце – 163

2 клас

Кулініч М. - І місце 218

Кулаков І. – ІІ місце 201

Мальцева Д. – ІІІ місце  180

3 клас

Бабай А. – І місце 263

Мордовенко Д. – І місце 258

Во Ха Фіщнг – ІІІ місце 257

4 клас

Зуєва М. – І місце 339

Деговцова І. – ІІ місце  332

Тткаченко Є. – ІІІ місце 285

5 клас

Ніколаєвський А. -  І місце 383

Чалий А. – ІІ місце 271

Багратян С. – ІІІ місце  251

6 клас

Нестерова Д.– І місце 511

Демська Н. – ІІ місце 394

Міщерікова В. – ІІІ місце 389

7 клас

Балєв І. – І місце  371

Ечкенко К. – ІІ місце 335

Кулик В. – ІІІ місце 308

Лисичка О. – ІІІ місце  301

ВІДДІЛ ВОКАЛУ

Гусарчук  А. – І місце  363

Куропятнік Є. - ІІ місце 268

Новікова Н. – ІІІ місце  267

2007-2008 навальний  рік

1 клас

Ламнауер Люсьєн  І місце:

Гуркіна Ольга – ІІ місце

Крижанеовський Олександр – ІІІ місце

Огієнко Наталія – ІІІ місце

Маркевич Н. – ІІІ місце

2 клас

Бабай А. -  І місце:

Мордовенко Д. – ІІ місце

Раб Аліна – ІІІ місце

Во Ха Фіонг – ІІІ місце

3 клас

Деговцова І. -  І місце:

Зуєва М. – ІІ місце

Галайда О. – ІІІ місце

Соляник С. – ІІІ місце

4 клас

Чалий О. -  І місце:

Багратян С. – ІІ місце

Ткаченко Є. – ІІІ місце

5 клас

Демська Н. -  І місце:

Нестерова Д. – ІІ місце

Малов А. – ІІІ місце

Ковальковський Є. – ІІІ місце

6 клас

Балєв І. -  І місце:

Ніколаєвський Є.. – ІІ місце

Підпружніков С. – ІІІ місце

7 клас

Охріменко О. -  І місце:

Денисюк О. – ІІ місце

Кісиль Н. – ІІІ місце

Вокальний відділ

Гусарчук А. -  І місце:

Куфенко П. – ІІ місце:

Говор К.. – ІІІ місце:

 

 

 



Календар новин
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Пошук
Рекомендовані сайті

Copyright ДМШ № 15 © 2018
Конструктор сайтів - uCoz