Субота, 23.06.2018, 08:09
| RSS
Дитяча Музична Школа №15 ім.В.А.Моцарта м.Харків

В І Т А Є М О !!!

Богачьова Микиту - ЛАУРЕАТА І  ПРЕМІЇ - ХХІІ Міжнародного фестиваля-конкурсу мистецтв «Співограй -2017»- викладач Гусарчук О.І., Концертмейстер Тарасова О.О.

 Томчук Євгенію - ЛАУРЕАТА ІІІ ПРЕМІЇ - ХХІІ Міжнародного фестиваля-конкурсу мистецтв «Співограй -2017» - викладач Кварта О.І., Концертмейстер Улибіна Д.В. 

Сергеева Дениса - ЛАУРЕАТА ІІІ ПРЕМІЇ - ХХІІ Міжнародного фестиваля-конкурсу мистецтв «Співограй -2017»  - викладач Аргунов В.О.

Иванова Ярослава - ЛАУРЕАТА ІІІ ПРЕМІЇ - ХХІІ Міжнародного фестиваля-конкурсу мистецтв «Співограй -2017» - викладач  Щербак І.Г.

Петренко Поліну - Дипломанта  - Відкритого фестивалю-конкурсу польської  та українськой музики ім. К. Шимановського - викладач Гончарова М.І.

Данільцева Георгія, Саннікову Дар`ю - Лауреатів І ступеня - V  Міжнародного Відкритого  фестивалю-конкурсу «Барви Європи» пори року «Осінь» 2017 - Викладач Рябова Л.Є.

 Андрєєва Веніаміна, Сергєєва Дениса - Лауреатів ІІ ступеня - VІІ Всеукраїнського  конкурсу-фестивалю сучасного музичного мистецтва  «Харківські зорі» 2017 - Викладач Аргунов В.О.

Іванова Ярослава - Лауреата ІІ ступеня  - VІІ Всеукраїнського  конкурсу-фестивалю сучасного музичного мистецтва  «Харківські зорі» 2017 -Викладач Щербак І.Г.

Гейдарова Аршада, Коновченко Катерину - Лауреатів  І ступеня - Всеукраїнського фестивалю-конкурсу  «Осінні мелодії» 2017 - викладач Гусарчук О.І.

Синжеряк Георгія  - Лауреата  ІІ ступеня - Всеукраїнського фестивалю-конкурсу  «Осінні мелодії» 2017 - викладач Гусарчук О.І.

Зубенка Володимира  - Лауреата ІІ ступеня - Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Осінні мелодії» 2017 - викладач Садовська Л.В.

Зубенка Руслана - Лауреата ІІІ ступеня - Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Осінні мелодії» 2017 - викладач Кварта О.І.

Ансамбль - Зубенко Руслан, Зубенко Володимир - Лауреата ІІІ ступеня - Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Осінні мелодії» 2017 - викладач Кварта О.І., викладач Садовська Л.В.

Крохмаля Іллю - Лауреата  І ступеню Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах «Барви Полтави» 2017 - Викладач Кущ Л.Г.

Крохмаля Іллю - Лауреата І ступеня Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Осінні мелодії» 2017 - викладач Кущ Л.Г.

Остапенко Надiю, Сiпко Дiану - лауреатов II ступеня конкурсу випускникiв класу фортепiано "НАДIЯ" 2017 - викладач Цигiчко Д.В.

Сiпко Дiану - лауреата конкурсу  польськоi мизики iм. К.Шимановського 2016 - викладач Цигiчко Д.В.

Хор старших класів - Лауреата ІІ ступеня фестивалю-конкурсу "Город Талантов 2016" м.Харків - викладач Некрасова Н.М., концертмейстер Ладигіна Т.А.

Фортепіанний ансамбль у складі - Сіпко Діана, Саннікова Дарья, Кривець Олександр, Текелемаріам Анжеліка - Лауреата ІІ ступеня фестивалю-конкурсу "Город Талантов 2016" м.Харків - викладачі: Введенська Т.О., Рябова Л.Є., Цигічко Д.В.

Ансамбль ударнно-шумових інструментів "ТІКО-ТІКО" у складі Сіпко Діана, Текелемаріам Анжеліка, Мац Юлія - Лауреата ІІІІтупеня фестивалю-конкурсу "Город Талантов 2016" м.Харків - викладач Кудряшова Т.О., концертмейстер Улибіна Д.В.

Крамаренко Олександра  - Лауреата ІІ ступеня IV Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв  «Джерело Талантів» (2016) -  викладач Дараган К.О.

Толмачову Валерію - Лауреата ІІІ ступеня IV Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв  «Джерело Талантів» (2016) -  викладач Ткаченко Н.Г.

Марченко Софію - Лауреат ІІІ ступеня IV Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Джерело Талантів» (2016) -  викладач Золотницька Е.А.

Зоренко Марию - Дипломанта IV Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Джерело Талантів» (2016) -   викладач Дараган К.О.

САННІКОВУ ДАР'Ю  -  Лауреата  ІІІ ступеня - обласного конкурсу юних піаністів (2016),викладач РЯБОВА Л.Є.

                                     -  Лауреата  ІІ ступеня - XII Міжнародного конкурсу юних піаністів В. Крайнєва (2016), викладач РЯБОВА Л.Є.

                                    - Лауреата  І ступеня - VII Міжнародного конкурсу молодих піаністів"Слобожанська Фантазія",

                                           викладач РЯБОВА Л.Є.

                                   - Лауреата  ІІ ступеня - Всеукраїнського конкурсу "Абетка Юного Піаніста", викладач РЯБОВА Л.Є.

Переможців  Обласной олімпіади зо сольфеджіо

Лауреата І ступеня  - Кулакова  Иллю, викладач Кудряшова Т.О.

Лауреата ІІІ ступеня - Манаєнкову Ксенію,  викладач Дорошенко Т.В.

Дипломанта  -  Мац Юлію, викладач Кудряшова Т.О.

Дипломанта - Манаєнкову Ксенію, викладач Дорошенко Т.В.

Диплом за кращий  музичний диктант - Кулаков  Илля, викладая Кудряшова Т.О., Манаєнкова Ксенія - викладач Дорошенко Т.В.

Переможців Міжнародного конкурсу  «Аккорды Хортицы»

Лауреат І стіпеня - Ансамбль ударних інструментів - Сіпко Діана, Мац Юлія, Текелемаріам Анжеліка, викладач Кудряшова Т.О., концертмейстер Улибіна Д.В.

Переможців Міжнародного конкурсу «Аккорды Хортицы»

Лауреат ІІ ступеня - в номінації сольфеджіо та теорія музаки - Текелемаріам Анжеліка

Дипломант - Сіпко Діана, викладач Кудряшова Т.О.

Переможцйв Міжнародного конкурсу «Аккорды Хортицы»

Лауреат ІІ ступеня - вокально-хоровий ансамбль «Viva» - викладач Гудкова І.Г.,концертмейстер Гончарова М.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Календар новин
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Пошук
Рекомендовані сайті

Copyright ДМШ № 15 © 2018
Конструктор сайтів - uCoz