Вівторок, 11.12.2018, 08:56
| RSS
Дитяча Музична Школа №15 ім.В.А.Моцарта м.Харків

Відділ музично-теоретичних дисциплін 

2018-2019 навчальниу рiк

Розклад занять та списки груп на 2018-2019 навчальний рік

ПОНЕДІЛОК
Кудряшова Т.О.
15.30 – 2 сольф
16.45 – 3 сольф
18.00 – 3 м\л
19.15 – 8 сольф

Маєвська М.О.
14.15 – 1 сольф
15.30 – 2 (6) м\л
16.45 – 2 (6) сольф
18.00 – 6 (6) сольф
19.15 – 6(6) м\л

Любченко В.Ю.
16.45 – 1 сольф
ВІВТОРОК
Кудряшова Т.О.
14.40 – 0 сольф
15.30 – 5 сольф
16.45 – 6 сольф
18.00 – 7 сольф
19.15 – 8 сольф

Щелканова С.О.
15.30 – 6 м\л
16.45 – 5 м\л
18.00 – 8 м\л
19.15 – 7 м\л

Маєвська М.О.
14.40 – 0 сольф
15.30 – 4 м\л
16.45 – 4 сольф
18.00 1 (6) сольф
19.15 1 (6) м\л

ЧЕТВЕР
Кудряшова Т.О.
14.15 – 2 сольф
15.30 – 3 сольф
16.45 – 3 м\л
18.00 – оркестр
18.50 – оркестр

Щелканова С.О.
15.30 – 3 (6) –м\л
16.45 – 7 – м\л
18.00 – 5 (6) – м\л
19.15 – 8 – м\л
(група Кудряшової Т.О. - котра у понеділок)

Зуєва Е.Ю.
15.30 – 1 (бивш.0) сольф
16.45 – 5 (6) сольф
18.00 – 4 (6) сольф
19.15 – 4 (6) м\л

Маєвська М.О.
14.15 – 3 м\л
15.30 – 3 сольф
16.45 – 3 (6) – сольф
18.00 – 7 сольф

П'ЯТНИЦЯ
Кудряшова Т.О.
14.15 – 1 сольф
15.30 – 3 сольф
16.45 –3 м\л
18.00 – 4 сольф
19.15 – 4 м\л

Любченко В.Ю.
15.30 – 3 (6) сольф
16.45 – 3 (6) м\л
18.00 - 5 сольф
19.15 - 5 м/л

СУБОТА
Кудряшова Т.О.
10.05 – 4 сольф
11.20 – 4 м\л
12.35 – оркестр
Оркстр
Оркестр

Дорошенко Т.В.
9.15 – 0 сольф
10.05 – 4 сольф
11.20 – 4 м\л
12.35 – 6 сольф
13.50 – 6 м\л

Маєвська М.О.
8.50 4 (6) м\л
10.05 (4 (6) сольф
11.20 –2 сольф
12.35 – 1(6) сольф
13.50 – 1 (6) м\л

Зуева Е.Ю.
8.50 – 1 сольф (що були.0)
10.05 - 2 сольф

Список груп з сольфеджио та муз. літератури

0 клас
Кудряшова Т.О. вівторок сольф. - 14.40
1. Воловік А.
2. Герасименко М.
3. Давидченко Д.
4. Молчаненко Д.
5. Міхно П.
6. Паламар В.
7. Підгорна М.
8. Пилипенко А.
9. Полєшко В.

Маевская М.О. вівторок сольф. - 14.40
1. Рижкова П.
2. Товстокора М.
3. Товстокора Меланія
4. Волошин А.
5. Карнаухова З.
6. Маркевич А.
7. Борисенко П.
8. Гурєв М.
9. Кулікова К.
10.Черкащенко Л.

Дорошенко Т.В. субота сольф. - 9.15

1. Руденко С.
2. Халіков Г.
3. Пономаренко М.
4. Лисек М.
5. Половік В.
6. Кучеренко М.
7. Животова П.
8. Вершиніна В.   9. ЧеркашинаЛ.

 

1 клас
Зуєва Е.Ю. четвер сольф. -15.30 1 клас (що були 0)
1. Ахмад А.
2. Вусик К.
3. Дронова А.
4. Ракосій Я.
5. Мартинова П.
6. Севідова А.
7. Шарануца Дм.
8. Романенко К.

Зуєва Е.Ю. субота сольф. - 8.50
1. Бахтєєва А.
2. Богославська М.
3. Гахова К.
4. Раздольський І.
5. Твердохлібова Р.
6. Шевелев Я.
7. Яковенко П.
8. Шарануца Дм.

Маєвська М.О. 1 (6) вівторок Сольф. - 18.00, м/л - 19.15
1. Шеховцов П.
2. Данг А.
3. Мартинов І.
4. Жевновак М.
5. Григоренко –Большов М.
6. Білуха Д.
7. Ковальова М.
8. Компанішина Д.
9. Тропачова А.
10. Євмінова А.

Маєвська М.О. 1 (6) субота сольф.- 12.35, м/л - 13.50
1. Макіян А.
2. Мурзакова В.
3. Івахненко В.
4. Коваленко В.
5. Рева А.
6. Ольховик Т.
7. Литвинова А.
8. Воронцов Є.
9. Яковлєва Д.
10. Самкова Д.

Кудряшова Т.О. 1 кл п'ятниця сольф. - 14.15
1. Булак П.
2. Кравцов А.
3. Сукач О.
4. Кононовцева К.
5. Баусов М.
6. Денисова П.
7. Погорела А.
8. Шкірко О.
9. Карелкіна Є.
10. Сергієнко С.

Маєвська М.О. 1 кл. понеділок сольф. - 14.15
1. Мариненко П.
2. Безкоровайна А.
3. Богданов Г.
4. Кір»янов Ф.
5. Омельчук А.
6. Борисенко Є.
7. Остапенко О.
8. Півненко С.
9. Ровнова М.  10. Тимченко З.  11. Байрачна П.

Любченко В.Ю. 1 кл. понеділок сольф. - 16.45
1. Скрипка В.
2. Власенко І.
3. Коваленко К.
4. Белашова А.
5. Богдан Е.
6. Пірятін Т.
7. Алещенко М.
8. Ольховик М.
9. Воронцова А.
10. Полковникова А.

2 клас
Зуева Е.Ю. субота сольф. - 10.05
1. Гаврилов К.
2. Гущіна О.
3. Данілова Є.
4. Кормілець А.
5. Кузьменко А.
6. Мараховська А.
7. Нгуєн Фам Тхао Мі
8. Нгуєн Бао Тхі
9. Сергєєв О.
10. Тертичний М.
11. Толмачова К.
12. Огієнко М.
13. Кабушка С.

Маєвська М.О. (6л) понеділок м/л. - 15.30; солф. - 16.45
1. Гаврюшин В.
2. Горбачова І.
3. Дзеніс А.
4. Майстренко І.
5. Мей Н.
6. Нгуєн Фіонг
7. Пащенко А.
8. Півоварова І.
9. Степура Ю.
10. Феджи Х.
11. Федорко К.
12. Хименко Д.
13. Шевелєв А.
14. Шеремет М.  15. Блохіні А.

Кудряшова Т.О. понеділок сольф. - 15.30
1. Арзуманова С.
2. Бабічев Д.
3. Білих А.
4. Петренко П.
6. Добровольська К.
7. Ікпонмвомба А.
8. Кварта А.
9. Кулік О.
10. Свістунова Г.

Кудряшова Т.О. четвер сольф. - 14.15
1. Лєсна Є.
2. Онуфрієв В.
3. Панасовський А.
4. Шиманський Д.
5. Камишан М.
6. Петрова А.
7. Губанова
8. Чіпенко
9. Чіпенко   10.Сидоренко Я.

Маєвська М.О. субота сольф. - 11.20
1. Аверін М.
2. Кисіль М.
3. Конюшенко В.
4. Попова В.
5. Чухрий М.
6. Павлик А.
7. Денисюк
8. Старунова О.
9. Овсянніков Г

3 клас
Кудряшова Т.О. понеділок - сольф. - 16.45; м/л - 18.00
1. Авчінніков В.
2. Булгакова А.
3. Гриценко А.
4. Гусева Є.
5. Дорошкевич А.
6. Коновченко К.
7. Кудрявцева Н.
8. Литвиненко С.
9. Карпець О.

Кудряшова Т.О. п'ятниця сольф.- 15.30; м/л - 16.45
1. Козачкіна С.
2. Малікова О.
3. Довгошеєва М.
4. Понікарьова В.
5. Рибінська М.
6. Синжеряк Г.
7. Сулхдост Л.
8. Цуріков Д. 9. Никитюк О.

Кудряшова Т.О. четвер сольф. - 15.30; м/л - 16.45
1. Филипова М.
2. Пасічник А.
3. Панасовський А.
4. Бойко М..
5. Левченко С.
6. Євланов Я.
7. Водопянов М.
8. Бондар М.
9. Томашевська О.

Маєвська М.О. четвер м\л - 14.15 , сольф. -15.30
1. Вюнник В.
2. Галайда А.
3. Ігнатова В.
4. Єгіазарян А.
5. Кириченко Н.
6. Маліновська Б.
7. Пузанова В.
8. Ставицька Д.

Щелканова С.О -3 (6) четвер. м/л 15.30; Маєвська М.О.сольф. -16.45
1. Арзуманов Д.
2. Герасименко О.
3. Кічаєва К.
4. Майборода С.
5. Носов Т.
6. Оринко Д.
7. Петров Р.
8. Ткаченко А.

Любченко В.Ю. -3 (6) п'ятниця сольф. - 15.30; м/л - 16.45
1. Тільний К.
2. Козіняшев Д.
3. Білогурова К.
4. Гаврилов Д.
5. Дрожжина Р.
6. Пономарьов Д.
7. Вистороп М.
8. Томах Д.

4 клас

Кудряшова Т.О. п'ятниця сольф.- 18.00, м/л - 19.15
1. Бєгунов О.
2. Бєляєва С.
3. Івахненко Є.
4. Пакіж Є.
5. Сміян М.
6. Поперечний О.
7. Кушинська А.
8. Аніщенко А.
9. Іванов В.

Кудряшова Т.О. субота сольф. - 10.05, м/л - 11.20
1. Козбан К.
2. Марченко С.
3. Марченко Н.
4. Кормілець Г.
5. Новік Т.
6. Поліщук Ю
7. Піха С.
8. Пашковський Є.
9. Товста А.

Дорошенко Т.В. субота сольф. - 10.05, м/л - 11.20
1. Булдаков Н.
2. Дарбінян К.
3. Журба М.
4. Жук Д.
5. Масленнікова М.
6. Царьов Є.
7. Красніков Д.
8. Кравцова С.
9. Приходько В.
10. Коваленко А.
11. Журавська Д.

Маєвська М.А. Вівторок - м/л 15.30, сольф. - 16.45
1. Гавриленко К.
2. Добробаба П.
3. Материкіна Є.
4. Слюсар К.
5. Шатохіна В.
6. Павленкова А.
7. Яркін З.
8. Козлова Л.

Маєвська М.О. 4 (6) субота м/л- 8.50; сольф. - 10.05
1. Агбаракве Д.
2. Завялов О.
3. Оголь С.
4. Назаренко О.
5. Свириденко А.
6. Свириденко К.
7. Бабенко В.
8. Бабенко А.
9. Труфанов Е.
10. Санін О.
11. Шкафенко А.

Зуєва Е.Ю. четвер сольф. - 18.00, м/л - 19.15
1. Алфімова А.
2. Сніг Р.
3. Мякина В.
4. Чорний Д.
5. Орєшкіна С.
6. Дрокіна Л.
7. Теньтюк М.
8. Мамедов Р.
9. Садрицький Д.
10. Остапенко І.
11. Новиченко О.
12. Зінченко М.

5 клас
Кудряшова Т.О. вівторок сольф.- 15.30, Щелканова С.О. м/л - 16.45
1. Липчанська А.
2. Улибіна Є.
3. Харитонова А.
4. Шимко М.
5. Гащєнко А.
6. Корсунов І.
7. Журбенко В.
8. Дзябура С.
9. Нвачукву С.
10. Талаєв О.

Зуєва Е.Ю. четвер сольф.- 16.45; Щелканова С.О. м/л - 18.00
1. Кубракова Д.
2. Філіпова А.
3. Аверін М.
4. Дзех Е.
5. Свістунова Д.
6. Череденко В.
7. Ємельяненко К.
8. Новікова Д.
9. Полуковська Є.
10. Железнякова В.
11. Бакуменко В.
12. Вусик М.
13. Щербак К.

Любченко В.Ю. п'ятниця сольф. - 18.00, м/л - 19.15
1. Бєлозьорова Є.
2. Головань М.
3. Йощенко А.
4. Капля В.
5. Кальоних А.
6. Маврова М.
8. Штерндок Г.
9. Бонні Дж.
10. Вдовидченко Б.
11. Бондар Є.
12. Фоменко А.

6 клас
Кудряшова Т.О. вівторок сольф.- 16.45; Щелканова С.О. м/л - 15.30
1. Байбак О.
2. Гордійчук У.
3. Грекова А.
4. Данільцев Г.
5. Іванов Я.
6. Маркевич Д.
7. Сисоєва Д.
8. Шевченко С.
9. Очкуров О.
10. Ворона Д.

Дорошенко Т.В. Субота сольф. - 12.35, м/л - 13.50
1. Брученцева Т.
2. Дзеніс Є.
4. Кійко П.
5. Козльонкова А.
7. Крохмаль І.
8. Меркулова О.
9. Могілат М.
10. Новицька А.
11. Опенченко В.
12. Савич А.
13. Шепеленко М.
14. Гейдаров А.

7 клас
Кудряшова Т.О. Вівторок сольф. - 18.00; Щелканова С.О. м/л - 19.15
1. Горбатко Л.
2. Каліберда О.
3. Кузьмич Д.
4. Малишкін А.
5. Місяновська В
6. Соловьева
7. Томчук
8. Щербак
9. Яркін Б.

Маевська М.О. четвер сольф. - 18.00; Щелканова С.О. м/л - 16.45
1. Бобров В.
2. Дзеніс І.
3. Мосейко Я.
4. Муслем Д.
5. Нікітіна М.
6. Парфенов М.
7. Сидоренко О.
8. Сидорова Л.
9. Семченко Т.

Випускники
Кудряшова Т.О. Вівторок сольф. - 19.15; Щелканова С.О. м/л - 18.00
1. Козлова К.
2. Лавриненко Ю.
3. Опенченко Д.
4. Романчук М.
5. Сидорчук Є.
6. Юрченко М.
7. Радюк В.
8. Брусенцева Ю.
9. Волинець Д.

Кудряшова Т.О. понеділок сольф. - 19.15, Щелканова С.О. четвер м/л - 19.15
1. Бондар М.
2. Нечай І.
3. Пономаренко С.
4. Четверіков Б.
5. Шевченко К.
6. Андрєєва Є.
7. Федоровський А.
8. Ольхов Р.
9. Сергєєв Д.
10. Власенко С. Забродоцка С.

Маєвська М.О. понеділок сольф. - 18.00 , м/л - 19.15
1. Бідюк І.
2. Дегтярьов М.
3. Жиліна О.
4. Проценко В.
5. Харламова Л.
6. Черваньова Д.
7. Гончаренко К.
8. Кулік К.
9. Полтавський А.
10. Почуєв А.

 



Календар новин
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Пошук
Рекомендовані сайті

Copyright ДМШ № 15 © 2018
Конструктор сайтів - uCoz