Субота, 20.10.2018, 19:39
| RSS
Дитяча Музична Школа №15 ім.В.А.Моцарта м.Харків

       

                                            

Шановні Батьки!!!!!!!!!!!

Збори батьків учнів, які поступили до груп самоокупності,

відбудуться 28 вересня (п’ятниця)     о 17.30

                                                                 Адміністрація

---------------------------------------------------------------------------

ДМШ № 15 оголошує додатковий набір дітей  віком 5-ти років

 у групи самоокупності  (початок занять 01.10.2018 р.)

 

Прослуховування відбудеться 24 вересня 2018 р.

 з 18.30 до 19.30

-------------------------------------------------------------------

 

Список дітей, рекомендованих до вступу у ДМШ №15 за результатами вступних іспитів 29 серпня 2018р.

Відділ духових інструментів

  1. Копанішина Дарина
  2. Вершиніна Віолетта
  3. Мариненко Платон
  4. Белуха Данило
  5. Косова Аліна

Вокально-хоровий відділ

  1. Блохіна Альона
  2. Літвінова Анастасія
  3. Белозьорова Єлизавета
  4. Полешко Вероніка
  5. Євмінова Анастасія
  6. Крохмаль Ілля
  7. Самкова Діана
  8. Мараховська Анастасія

Відділ струнно-смичкових інструментів

  1. Сергиенко Софія

Фортепіанний відділ

  1. Животова Поліна
  2. Капаніщева Дарина
  3. Макиян Анна
  4. Білуха Данило
  5. Воронцов Єгор
  6. Воронцова Анастасія
  7. Півненко Софія
  8. Кучеренко Марія
  9. Ровнова Марія
  10. Тропачьова Анна
  11. Лисяк Марина
  12. Яковлєва Діана
  13. Половик Віолетта
  14. Блохіна Альона

Список дітей віком 4,5 років рекомендованих до прийому в

ДМШ №15 пiсля прослуховування – 24 вересня 2018

1. Барашкевич Анастасія

Список дітей віком 4,5 років рекомендованих до прийому в

ДМШ №15 пiсля прослуховування –

06 червня

  1. Колесник Мирослава
  2. Гусєва Злата
  3. Нікітян Варвара
  4. Бессмертна Марія
  5. Колодяжна Ярослава
  6. Погорєла Поліна
  7. Халіна Аліна
  8. Єлдинова Аліна
  9. Воробьова Валерія
  10. Серікова Глафіра
  11. Удальцов Данило
  12. Каліберда Ніколь
  13. Антоненко Софія
  14. Удодова Єва
  15. Понамарьов Іван
  16. Ленец Заряна
  17. Віноградський Герман
  18. Пономарьова Злата
  19. Юрьєва Софія
  20. Рощін Антон
  21. Вижимок Роман

 

Батьківські збори – вересень 2018 року. Початок занять на підготовчому відділені –01.10.2018 р.

СПИСОК ДІТЕЙ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО вступу у ДМШ №15

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ 30 травня та 5 червня 2018р.

Фортепіано

0-й клас

  1. Давидченко Дар’я
  2. Молчаненко Діана
  3. Підгорна Маргарита
  4. Воловик Аліса
  5. Волошин Ахмад Самір
  6. Карнаухова Злата
  7. Товстокора Мірра
  8. Товстокора Меланія
  9. Рижкова Поліна
  10. Маркевич Артем
  11. Лаута Софія
  12. Мельниченко Вероніка
  13. Полешко Вероніка
  14. Герасіменко Марія
  15. Пилипенко Анна

1 клас (8-річне навчання)

  1. Баусов Марк
  2. Булак Поліна
  3. Шкирко Олеся
  4. Погорелая Аліна
  5. Кравцов Артем
  6. Денисова Поліна
  7. Євланова Анастасія
  8. Полковнікова Анастасія
  9. Сукач Олена
  10. Агбонкс Ліля
  11. Пірятін Тімур
  12. Богдан Еріка
  13. Алещенко Марія

3 клас

1. Карпец Олександра

1 клас (6-річне навчання)

  1. Мильський Микола
  2. Ковальова Марія
  3. Мурзакова Вероніка
  4. Мартинов Ілля
  5. Данг Анна

Фортепіано резерв

  1. Тижненко Злата
  2. Тропачова Анна
  3. Черкащенко Людмила
  4. Животова Поліна
  5. Байрачна Поліна
  6. Воронцова Анастасія
  7. Сидоренко Яна
  8. Байрачна Поліна
  9. Безкаравайна Анастасія
  10. Звягінцев Іван

Скрипка

0-й клас

  1. Борисенко Поліна
  2. Руденко Станіслав
  3. Гур’єв Микита
  4. Кулікова Кіра

1-й клас

  1. Омельчук Аліна
  2. Ольховик Максим
  3. Івахненко Веста
  4. Карелкіна Єва
  5. Жевновак Майя

Скрипка резерв

  1. Черкащенко Людмила
  2. Васильева Каміла
  3. Герман Софія
  4. Вакуленко Кирило
  5. Зубко Альона

Сольний спів – 1 клас

  1. Рева Ангеліна
  2. Литвиненко Софія
  3. Тишкіна Марина
  4. Коваленко Вікторія

Сольний спів резерв

  1. Белашова Анна
  2. Євмінова Анастасія
  3. Мараховська Анастасія
  4. Крохмаль Ілля
  5. Самкова Діана
  6. Пирятін Тімур
  7. Полешко Вероніка
  8. Корсунов Ілля

Народні інструменти

  1. Богданов Глєб (акордеон)
  2. Шеховцов Павло (баян)
  3. Бєлашова Анна (гітара)
  4. Юр’єва Тетяна (гітара)
  5. Кир’янов Філіп (баян)
  6. Юдіна Вероніка (гітара)
  7. Коваленко Катерина (гітара)
  8. Безкоровайна Анастасія (гітара)

Народні інструменти резерв

  1. Мельниченко Вероніка
  2. Логвинов Артем
  3. Іноземцев Михайло
  4. Сукач Олена
  5. Теняєва Єлізавета
  6. Васильева Каміла
  7. Воронцов Єгор
  8. Вакуленко Кирило
  9. Шремет Дмитро
  10. Белуха Данііл
  11. Халіков Георгій

Духові інструменти

  1. Пономаренко Михайло (0 клас)
  2. Халіков Георгій (0 клас)
  3. Власенко Іван (1 клас)
  4. Борисенко Єлізавета (1 клас)
  5. Шварц Аделіна (1 клас)
  6. Остапенко Олександр (1 клас)
  7. Григоренко-Большов Микита (1 клас 6-річне навч.)
  8. Ольховик Тімур (1 клас 6-річне навч.)

Духові інструменти резерв

  1. Павленко Ірина
  2. Погорелая Карина
  3. Бондаренко Максим
  4. Іноземцев Михайло
  5. Сидоренко Микита

 
 

 

 

 


 

 

 

 



Календар новин
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук
Рекомендовані сайті

Copyright ДМШ № 15 © 2018
Конструктор сайтів - uCoz