П`ятниця, 15.12.2017, 13:58
| RSS
Дитяча Музична Школа №15 ім.В.А.Моцарта м.Харків

                                                       НАГАДУЄМО!

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ПІДГОТОВЧОГО ВІДДІЛЕННЯ ВІДБУДУТЬСЯ

                                                 29 ВЕРЕСНЯ О 18-00.

ЯВКА ОБОВ’ЯЗКОВА, БЕЗ ДІТЕЙ (СУВОРО!)

                                             ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ УЧНІВ ПІДГОТОВЧОГО ВІДДІЛЕННЯ

Група 1

Понеділок18-00 - основи риторики - Зуєва Елла Юріївна

18-50 - колективне музикування - Любченко Валерія Юріївна,

Гусарчук Аліна Олегівна

Субота - 9-50 - колективне музикування - Любченко Валерія Юріївна,

Гусарчук Аліна Олегівна

10-35 - музична пластика - Гуркіна Любов Анатоліївна

  1. Довбня Іван
  2. Штангеєв Максим
  3. Каліберда Давид
  4. Міхно Поліна
  5. Воловик Аліса
  6. Захаров Дмитро
  7. Бондарчук Євгенія
  8. Карнаухова Злата
  9. Костенко Віталій
  10. Кіктенко Ярослава
  11. Лобач Олександра
  12. Поломар Вікторія
  13. Призенко Кіра
  14. Федоренко Анна

Група 2

Понеділок - 16-25 - основи риторики - Зуєва Елла Юріївна

17-15 - колективне музикування - Любченко Валерія Юріївна,

Гусарчук Аліна Олегівна

Субота - 10-35 - колективне музикування - Любченко Валерія Юріївна,

Гусарчук Аліна Олегівна

11-20 - музична пластика - Гуркіна Любов Анатоліївна

  1. Бридун Іван
  2. Макану Віктор
  3. Дацко Тихон
  4. Васильченко Олександра
  5. Давидченко Даря
  6. Волошин Самір
  7. Гривцова Анжеліка
  8. Жеденко Софія
  9. Шевелев Ярослав
  10. Кулікова Кіра
  11. Меркулова Станіслава
  12. Подгорна Маргарита
  13. Толстокорая Мірра
  14. Юдіна Вероніка

 

Список дітей, зарахованих до школи за результатами вступного іспиту
29 серпня 2017 року

Фортепіано

  1. Шарануца Дмитро – «0» клас
  2. Пащенко Анастасія – 1 клас
  3. Ікпонмвомба Амелінда – 1 клас
  4. Арзуманова Софія – 1 клас
  5. Суслова Поліна – 6 клас

Духові інструменти

  1. Коваленко Арсеній (блокфлейта) – 3 клас
  2. Арзуманов Деніс (саксофон) – 2 клас

Резерв

Старченко Олександр (блокфлейта) – 1 клас

Скрипка

  1. Шарануца Дмитро – «0» клас
  2. Писаренко Даря - «0» клас
  3. Раздольський Ілля - «0» клас

Вокал

  1. Богославська Марія – «0» клас
  2. Сліпченко Софія – 4 клас
  3. Пащенко Анастасія – 1 клас
  4. Шпатенко Ганна – 1 клас
  5. Гриценко Анастасія – 1 клас
  6. Слюсар Катерина – 1 клас
  7. Лазаренко Ксенія – 3 клас
  8. Гусєва Єлизавета – 1 клас
  9. Цуриков Данило – 1 клас
  10. Журбенко Володимир – 1 клас
  11. Феджи Хейлен – 1 клас

Резерв

Харитонова Анастасія – 1 клас

Гавриленко Катерина – 1 клас

Бєлозьорова – 1 клас

 

СПИСОК ДІТЕЙ 4-5 РОКІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ НА ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

(ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОСЛУХОВУВАННЯ 25 ТА 29 ТРАВНЯ)

 

1. Карнаухова Злата

2. Толстокорая Мірра

3. Макану Віктор

4. Штангеєв Максим

5. Довбня Іван

6. Поломар Вікторія

7. Вдовиченко Дар`я

8. Лобач Олександр

9. Костенко Віталій

10. Подгорна Маргарита

11. Призенко Кіра

12. Кіктенко Ярослава

13. Захаров Дмитро

14. Васильченко Олександра

15. Гривцова Анжеліка

16. Бридун Іван

17. Волошин Самір

18. Шевелев Ярослав

19. Кулікова Кіра

20. Жеденко Софія

21. Дацко Тихон

22. Федоренко Анна

23. Міхно Поліна

24. Воловик Аліса

25. Меркулова Станіслава

26. Юдіна Вероніка

27. Каліберда Давид

28. Бондарчук Євгенія

Заняття розпочнуться 1 жовтня. Інформація про батьківські збори та розклад занять будуть розміщені на сайті школи 15 вересня

СПИСОК ДІТЕЙ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ

У 2017/2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

За результатами іспитів 31 травня та 02 червня 2017 року

ФОРТЕПІАННИЙ ВІДДІЛ

«0» клас

Афанасьєва Ганна

Огієнко Максим

Дронова Ангеліна

Олайя Елізабет

Мартинова Поліна

Яковенко Поліна

Твердохлібова Рената

Корнієнко Ксенія

1 клас

Тхао Мі Нгуен Фам

Савченко Катерина

Онуфрієв Владислав

Чернявський Валентин

Аверін Матвій

Чухрій Михайло

Шпатенко Ганна

Боатхі Яна

Завялов Олександр

Кулик Ольга

Свистунова Ганна

Добровольська Катерина

Нгуен Ванесса

Бабічев Денис

Резерв

Старков Микита

Гриценко Аліна

Ікпонмвомба Амелінда

Дзеніс Ангеліна

Мараховська Анастасія

Палівода Марія

Бардін Марк

Вусик Катерина

Шкірко Олеся

Камишан Марія

Булгакова Анастасія

Корнієнко Анастасія

 

ВІДДІЛ СТРУННО-СМИЧКОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ

СКРИПКА

«0» клас

Торчило Даря

Ракосій Ярослава

Шаповалова Олеся

Сівідова Анастасія

1 клас

Конюшенко Вероніка

Камишан Марія

5 клас

Радюк Вікторія

Резерв

Чипенко Давід

Чипенко Марк

Мартинов Ілля

Кожанова Ганна

ВІОЛОНЧЕЛЬ

1 клас

Андрєєва Ангеліна

Шевель Андрій

ВІДДІЛ ДУХОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ

«0» клас

Романенко Катерина

1 клас

Толмачова Калерія

Тертичний Микита

Хименко Данило

Петрова Ганна

Чипенко Давид

Чипенко Марк

Шпатенко Ганна

Білоус Уляна

 

Резерв

Іщенко Вероніка

Півоварова Ірина

Храброва Анастасія

ВІДДІЛ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ

ГІТАРА

«0» клас

Романенко Катерина

1 клас

Волошина Мілана

Каднай Михайло

Майстренко Ірма

Чухрій Михайло

Кисіль Матвій

Аверін Матвій

Степура Юлія

Резерв

Власов Павло

Данилова Єлизавета

Півоварова Ірина

Храброва Катерина

Дзеніс Ангеліна

БАЯН, АКОРДЕОН

1 клас

Гаврюшин Володимир

Шиманський Дмитро

ВОКАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

1 клас

Горбачова Ірина

Федорко Карина

Белевцова Ксенія

Старпова Олександра

4 клас

Вдовидченко Богдан

Резерв

Горячева Поліна

Батьки дітей, які рекомендовані до зарахування, запрошуються на батьківські збори                  06 червня о 18 годині (без дітей)

Батьки дітей, які увійшли до резервної групи, на збори не запрошуються!!!!!!!!!!!

 

Адміністрація ДМШ №15



Календар новин
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Пошук
Рекомендовані сайті

Copyright ДМШ № 15 © 2017
Конструктор сайтів - uCoz